Awax Plast ZT group

AWAX PLAST specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Swoje doświadczenie i know-how czerpie z firmy AWAX OKNA. Zakład wyposażony jest w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane wtryskarki, dzięki którym możliwa jest produkcja elementów wymagających bardzo dużej precyzji. Awax Plast jest częścią ZT group, której prezesem zarządu jest Zdzisław Trefoń.

Nasze wtryskarki cechują następujące parametry:

- gramatura wtrysku: od 0,07 do 1400 g
- siła zwarcia: do 320 ton

Ponadto wtryskarki zaopatrzone są w usprawniające produkcję urządzenia peryferyjne. Przedsiębiorstwo posiada również własną narzędziownię, w której są wykonywane oraz remontowane formy wtryskowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma proponuje kompleksową usługę, która rozpoczyna się od zaprojektowania elementu, a kończy na dostarczeniu gotowego wyrobu we wskazane miejsce.

 

AWAX PLAST SPAIN ma siedzibę w parku technologicznym Parque Tecnológico de Andalucía w Maladze, w rejonie Costa del Sol. Założona w 2022 roku firma skupia się na ekspansji na rynki krajów Europy Zachodniej, Afryki Północnej oraz obu Ameryk. Awax Plast Spain jest częścią ZT Group.