Oferta

Podkładki dystansowe

Podkładki dystansowe służą do szklenia okien drewnianych, PVC oraz aluminiowych. Ich zadaniem jest prawidłowe zaklinowanie szyby w ramie okiennej. Można również używać ich jako klocki podporowe.

Posiadamy w swojej ofercie podkładki w różnych szerokościach, które pozwolą prawidłowo zaszklić zarówno pojedyncze szyby jak i bardzo szerokie pakiety szybowe. Szerokości mają od 10 do 60 mm na 100 mm długości. Na podkładkach znajdują się oznaczenia ich wymiarów.

Produkowane przez nas podkładki wykonane są z polipropylenu w różnych kolorach. Odpowiedni kolor oznacza konkretną grubość podkładki.

Natomiast w sklepie internetowym znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy podkładek montażowych o różnych grubościach.

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna – www.awax.pasaz24.pl 

 

 

 

Podkładki dystansowe

Podkładki systemowe

Podkładki systemowe zwane również wyrównawczymi, bazowymi bądź mostkami służą do wyrównania wrębu odwadniającego w systemach okiennych z PVC.

Posiadają wzdłużne użebrowanie zapewniające swobodny przepływ wody pod ich powierzchnią. Mają one ponadto specjalne zatrzaski umożliwiające trwałe ich mocowanie w profilu okiennym.

Większość z naszych podkładek posiada boczne ograniczniki zabezpieczające przed wysuwaniem się z nich podkładek dystansowych, co ogranicza potrzebę stosowania silikonu podczas szklenia.

Wykonane są z polipropylenu bądź polistyrenu.

   Podkładka systemowa Salamander AWAX        Podkładka systemowa Trocal AWAX

Podkładki systemowe

Zaślepki do odwodnień

Zaślepki do odwodnień służą do zamaskowania otworu odwadniającego w oknach z PVC oraz z aluminium, poprawiając ich estetykę.

Produkujemy osiem rodzajów zaślepek w wielu kolorach różniących się zarówno kształtem jak i tworzywem z jakiego są wykonane: Radius, Radius II, Bumerang, Prostokątna, Owalna, Ø 10 mm, Milano oraz zaślepki do systemów aluminiowych.

Wykonane są z tworzyw sztucznych modyfikowanych specjalnymi dodatkami, które zabezpieczają element przed warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV.

Produkujemy zaślepki w kilkudziesięciu kolorach odpowiadających kolorom oklein okiennych. Istnieje również możliwość wykonania zaślepek w kolorach na indywidualne zamówienie.

Niżej w naszej ofercie znajdują się także zaślepki na otwory montażowe oraz maskownice na dyble.

Zaślepki do odwodnień Aluminium AWAX    Zaślepki do odwodnień Bumerang AWAX

 

Zaślepki do odwodnień

Zaślepki montażowe

Zaślepki montażowe służą do zamaskowania otworów powstałych przy montażu okien PVC lub aluminium, poprawiając zarazem ich estetykę.
 
Posiadamy rozmiary Ø6, Ø8, Ø10, Ø13. Każdy z nich jest dotępny w wielu opcjach kolorystycznych co gwarantuje dobre dopasowanie zaślepki do ramy okna.
 
Oferta zawiera również zaślepki na wkręty montażowe i maskownice na dyble, które służą do zamaskowania łba dybla podczas montażu okien.
 
 
 
Zaślepki na dyble rozne kolory AWAXZaślepki montażowe rozne kolory AWAX
 
Zaślepki montażowe

Zaślepki słupka ruchomego

Zaślepka słupka ruchomego ma za zadanie estetycznie zakończyć słupek. Ponadto pełni ona istotną rolę zabezpieczającą przed napływem wody do wnętrza słupka.

 

Produkowane przez nas zaślepki są wykonane z odpornego na działanie promieni UV tworzywa ASA. W swojej ofercie posiadamy zaślepki jedno- i dwukolorowe do profili Aluplast, Bluevolution, Gealan, Inoutic i Veka.

 

Zaślepka słupka ruchomego AWAX

Zaślepki słupka ruchomego

Klipsy najazdowe

Klipsy najazdowe (ślizgacze) stabilizują skrzydło zabezpieczając przed opadnięciem i pomagają naprowadzić na odpowiednią pozycję w ramie.

Ich praktyczny kszałt gwarantuje optymalny poślizg. Nasze klipsy wykonane są z odpornego na ścieranie trwałego tworzywa dzięki czemy można używać ich do okien z ciężkimi skrzydłami.

Nasza oferta zawiera dwa rodzaje klipsów: do skrzydła i ramy w wielu wariantach kolorystycznych.

Klipsy przeznaczone są do profili okiennych: Aluplast, Avantgarde, Bluevolution, Decco, Deceuninck, Gealan, Inoutic, Kbe, Kömmerling, Rehau, Salamander, Schüco, Torcal, Veka.

Klips najazdowy Aluplast Rehau AWAX  Klips najazdowy Deceuninck AWAX  Klips najazdowy Kbe Kommerling AWAX   Klips najazdowy Veka AWAX

Klipsy najazdowe

Kości zgrzewne

Kości zgrzewne wzmacniają naroża w profilach PVC. W ofercie posiadamy również specjalny klucz montażowy.

Materiał PVC, z którego są wykonane gwarantuje trwałe połączenie zgrzewanych naroży i ich wytrzymałośc. Umieszczenie we wzmocnieniu jest sprawne i precyzyjne, dzięki funkcjonalnej konstrukcji kości. 

              Kość zgrzewna AWAX        Klucz montażowy do kości zgrzewnych

Kości zgrzewne

Łopatki do szklenia

Łopatka do szklenia ułatwia zaklinowanie pakietu szybowego podkładkami dystansowymi. Zapobiega uszkodzeniu szyby oraz listew przyszybowych podczas ich podważania i podnoszenia. Narzędzie obowiązkowe dla każdego szklarza i montażysty.

Produkujemy łopatki ze specjalnie przygotowanego tworzywa sztucznego lub z drewna. Oba materiały cechuje solidność a funkcjonalny kształt zapewnia sprawność montażu lub korekty przeszklenia.

Istnieje możliwość zamówienia łopatek z logiem firmy klienta, lub innym napisem. W tym celu zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sprzedaży. 

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna –  www.awax.pasaz24.pl 

Łopatki do szklenia AWAX

Łopatki do szklenia

Akcesoria montażowe

Niezbędne artykuły dla montażystów stolarki budowlanej i nie tylko.

Trzy rodzaje klinów montażowych (ustalających), podkładki montażowe z otworem oraz specjalne podkładki pod duże obciążenia (klocki podporowe).

 

Podkładki służą do precyzyjnego poziomowania w trakcie montażu, dlatego dysponujemy wieloma rozmiarami i grubościami, które dzięki ich antypoślizgowej powierzchni można ze sobą łączyć.

 

Dodatkowo w sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. specjalnie przygotowane zestawy dla montażystów zawierające podkładki (klocki podporowe) pod duże obciążenia o różnych grubościach.

 

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna – www.awax.pasaz24.pl 

 

 

     Klin montażowy S, M, L, AWAX    Podkładka montażowa z otworem AWAX

Akcesoria montażowe

Elementy dystansujące

Elementy dystansujące służą do niwelowania nierówności podłoża. Ułatwiają montaż i poziomowanie fasad, tarasów, drzwi, okien i innych elementów stolarki budowlanej.

Podkładki można stosować w dowolnych kombinacjach grubości od 1 mm do 5 mm, a ich specyficzny kształt powoduje, że łatwo używa się ich również, gdy element jest już wstępnie przykręcony.

Nowością w naszej ofercie są podkładki pod listwy startowe dostępne w aż w ośmiu różnych grubościach.

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna –  www.awax.pasaz24.pl 

  Podkładka dystansowa U diskoklick AWAX Podkładka dystansowa U diskoklick AWAX  Podkładka dystansowa U euroklick AWAX

Elementy dystansujące

Narożniki ochronne pod taśmy spinające

Narożnik z bolcem 40 gwarantuje nieprzemieszczanie się narożnika po krawędziach kartona, w który wbija się za pomocą bolca. Rozmiar skrzydła 40x40mm

Narożnik łamany 40 pasuje do każdego typu ładunków, ponieważ jest w stanie przybrać dowolny kąt rozwarcia. Rozmiar skrzydła 30x40mm

Narożnik z otworem 50 ma możliwość zaklinowania w nim taśmy spinającej do 20 mm. Rozwiązanie to gwarantuje stabilność narożnika. Rozmiar skrzydła 50x50mm

 

 

Narożniki ochronne pod taśmy spinające

Pozostałe artykuły

Artykuły do transportu okien: uchwyty w formie paskow do transportu okien PVC i drewnianych o różnych długościach, narożniki zabezpieczające pod taśmy spinające czy niezawodne blokady okuć wykonane z tworzywa sztucznego.

W ofercie posiadamy również łaczniki słupka, łączniki piórowe (listwy piórowe) a także specjalne podkładki do okien skandynawskich.

Pozostałe artykuły

Sprzedaż detaliczna

Nasza oferta dla klientów indywidualnych: 

 www.awax.pasaz24.pl 

Sprzedaż detaliczna