Oferta

Podkładki dystansowe

Podkładki dystansowe służą do szklenia okien drewnianych, PVC oraz aluminiowych. Ich zadaniem jest prawidłowe zaklinowanie szyby w ramie okiennej.

Posiadamy w swojej ofercie podkładki w różnych szerokościach, które pozwolą prawidłowo zaszklić zarówno pojedyncze szyby jak i bardzo szerokie pakiety szybowe.

Podkładki systemowe

Podkładki systemowe zwane również wyrównawczymi bądź mostkami służą do wyrównania wrębu odwadniającego w systemach okiennych z PVC.

Posiadają wzdłużne użebrowanie zapewniające swobodny przepływ wody pod ich powierzchnią. Mają one ponadto specjalne zatrzaski umożliwiające trwałe ich mocowanie w profilu okiennym. Większość z naszych podkładek posiada boczne ograniczniki zabezpieczające przed wysuwaniem się z nich podkładek dystansowych, co ogranicza potrzebę stosowania silikonu podczas szklenia. Wykonane są z polipropylenu bądź polistyrenu.

Zaślepki do odwodnień

Zaślepki do odwodnień służą do zamaskowania otworu odwadniającego w oknach z PVC oraz z aluminium, poprawiając ich estetykę.

Produkujemy cztery rodzaje zaślepek, różniących się zarówno kształtem jak i tworzywem z jakiego są wykonane: Radius, Bumerang, Prostokątna oraz Owalna.

Zaślepki montażowe

Zaślepki montażowe służą do zamaskowania otworów powstałych przy montażu okien PVC lub aluminium, poprawiając zarazem ich estetykę.
 
Maskownice na dyble - służą do zamaskowania łba dybla podczas montażu okien.

Zaślepki słupka ruchomego

Zaślepka słupka ruchomego ma za zadanie estetyczne zakończenie słupka. Ponadto pełni ona istotną rolę zabezpieczającą przed napływem wody do wnętrza słupka.

Klipsy najazdowe

Klipsy najazdowe pomagają naprowadzić skrzydło okienne na właściwą pozycję w ramie. Mają również za zadanie podtrzymanie go w odpowiednim położeniu, zabezpieczając przed opadnięciem. Są wykorzystywane głównie w oknach z ciężkimi skrzydłami.

Kości zgrzewne

Kości zgrzewne służą do wzmocnienia naroży w drzwiach wykonanych z profili PVC. Ich zastosowanie w znacznym stopniu zwiększa wytrzymałość zgrzewów.

Łopatki do szklenia

Łopatki do szklenia ułatwiają zaklinowanie pakietu szybowego podkładkami dystansowymi.

Akcesoria montażowe

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz artykułów dla montażystów stolarki otworowej i nie tylko. Są dwa rodzaje klinów montażowych oraz różnego typu podkładki usprawniające prawidłowy montaż okien, drzwi, bram itp.

Elementy dystansujące

Elementy dystansujące służą do niwelowania nierówności podłoża. Ułatwiają montaż i poziomowanie fasad, tarasów, drzwi, okien i innych elementów stolarki budowlanej.

Podkładki można stosować w dowolnych kombinacjach grubości, a ich specyficzny kształt powoduje, że łatwo używa się ich również, gdy element jest już wstępnie przykręcony.

Pozostałe artykuły

Posiadamy również w swojej ofercie artykuły takie jak łączniki słupka, kliny montażowe, czy też narożniki zabezpieczające pod taśmy do pakowania o szerokości do 19 mm.