Oferta

Podkładki dystansowe do szklenia okien

Podkładki dystansowe służą do szklenia okien drewnianych, PVC oraz aluminiowych. Ich zadaniem jest prawidłowe zaklinowanie szyby w ramie okiennej. Można również używać ich jako klocki podporowe.

Natomiast pod adresem www.awax.pasaz24.pl znajdziesz specjalnie przygotowane zestawy podkładek dystansowych o różnych grubościach.

podkladki-dystansowe-wymiary 

Posiadamy w swojej ofercie podkładki w różnych szerokościach, które pozwolą prawidłowo zaszklić zarówno pojedyncze szyby jak i bardzo szerokie pakiety szybowe. Szerokości mają od 10 do 60 mm na 100 mm długości. Na podkładkach znajdują się oznaczenia ich wymiarów. W jednym kartonie, w zależnośći od szerokości podkładki, mieści się 1000 lub 500 sztuk.

Produkowane przez nas podkładki wykonane są z polipropylenu w różnych kolorach. Odpowiedni kolor oznacza konkretną grubość podkładki.

Podkładki dystansowe do szklenia okien

Podkładki systemowe, podkładki wyrównawcze

Podkładki systemowe zwane również wyrównawczymi, bazowymi bądź mostkami służą do wyrównania wrębu odwadniającego w systemach okiennych z PVC.

 

   Podkładka-systemowa-Salamander-AWAX        Podkładka-systemowa-Trocal-AWAX

Posiadają wzdłużne użebrowanie zapewniające swobodny przepływ wody pod ich powierzchnią. Mają one ponadto specjalne zatrzaski umożliwiające trwałe ich mocowanie w profilu okiennym.

Większość z naszych podkładek posiada boczne ograniczniki zabezpieczające przed wysuwaniem się z nich podkładek dystansowych, co ogranicza potrzebę stosowania silikonu podczas szklenia.

Podkładki typu FLEX są skonstruowane w taki sposób aby można było zawsze prawidłowo umieścić je w komorze szklenia. Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi dopasowują się do szerokości komory niwelując występujące często w profilach odchylenia od założonych wymiarów.

System SMART Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy podkładki systemowe, które zniwelowały potrzebę stosowania silikonu podczas szklenia przy użyciu większej ilości podkładek dystansowych. Linię tą nazwaliśmy „Smart”. Podkładki tego typu dzięki zastosowaniu w nich unikatowego rozwiązania bocznych ruchomych ograniczników, umożliwiają klinowanie szyby zarówno jedną podkładką dystansową jak i większą ich ilością.

W ofercie posiadamy podkładki do profili: Aluplast, Avantgarde, Bluevolution, Decco, Deceuninck, Gealan, Inoutic, Kbe, Kommerling, LB, Plustec, Rehau, Salamander, Schuco, Spectus, Trocal, Veka i Wital oraz pasujące do nich klipsy najazdowe.

Podkładki systemowe, podkładki wyrównawcze

Zaślepki do odwodnień

Zaślepki do odwodnień służą do zamaskowania otworu odwadniającego w oknach z PVC oraz z aluminium, poprawiając ich estetykę.

 

Zaślepki-do-odwodnień-Aluminium-AWAX    Zaślepki-do-odwodnień-Bumerang-AWAX

 

Produkujemy osiem rodzajów zaślepek w wielu kolorach różniących się zarówno kształtem jak i tworzywem z jakiego są wykonane: Radius, Radius II, Bumerang, Prostokątna, Owalna, Ø 10 mm, Milano oraz zaślepki do systemów aluminiowych.

Wykonane są z tworzyw sztucznych modyfikowanych specjalnymi dodatkami, które zabezpieczają element przed warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV.

Produkujemy zaślepki w kilkudziesięciu kolorach w tym według międzynarodowego wzornika kolorów RAL, odpowiadających kolorom oklein okiennych. Istnieje również możliwość wykonania zaślepek w kolorach na indywidualne zamówienie.

Zwracamy uwagę, iż kolory podglądowe na miniaturkach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistośći. Zależy to od jakości i ustawień monitora, na którym przegląda się ofertę.

Niżej w naszej ofercie znajdują się także zaślepki na otwory montażowe oraz maskownice na dyble.

Zaślepki do odwodnień

Zaślepki montażowe

Zaślepki montażowe służą do zamaskowania otworów powstałych przy montażu okien PVC lub aluminium, poprawiając zarazem ich estetykę.
 
 
 
 
Zaślepki-na-dyble-rozne-kolory-AWAXZaślepki-montażowe-rozne-kolory-AWAX
 
Posiadamy rozmiary Ø6, Ø8, Ø10, Ø13. Każdy z nich jest dotępny w wielu opcjach kolorystycznych, w tym kolorach z wzornika RAL co gwarantuje dobre dopasowanie zaślepki do ramy okna lub innych miejsc, w których są potrzebne.
 
Oferta zawiera również zaślepki na wkręty montażowe i maskownice na dyble, które służą do zamaskowania łba dybla podczas montażu okien. 
Zaślepki montażowe

Zaślepki słupka ruchomego

Zaślepka słupka ruchomego ma za zadanie estetycznie zakończyć słupek. Ponadto pełni ona istotną rolę zabezpieczającą przed napływem wody do wnętrza słupka.

 

Zaślepka-słupka-ruchomego-AWAX

Produkowane przez nas zaślepki są wykonane z odpornego na działanie promieni UV tworzywa ASA. W swojej ofercie posiadamy zaślepki jedno- i dwukolorowe pasujące do profili Aluplast, Bluevolution, Gealan, Inoutic i Veka.

Zaślepki słupka ruchomego

Klipsy najazdowe, ślizgi najazdowe

Klipsy najazdowe (ślizgacze) stabilizują skrzydło zabezpieczając przed opadnięciem i pomagają naprowadzić na odpowiednią pozycję w ramie.

 

Klips-najazdowy-Aluplast-Rehau-AWAX  Klips-najazdowy-Deceuninck-AWAX  Klips-najazdowy-Kbe-Kommerling-AWAX   Klips-najazdowy-Veka-AWAX

Nasza oferta zawiera dwa rodzaje klipsów – do skrzydła i ramy w wielu wariantach kolorystycznych.

Ich praktyczny kszałt gwarantuje optymalny poślizg. Nasze klipsy wykonane są z odpornego na ścieranie trwałego tworzywa dzięki czemy można używać ich do okien z ciężkimi skrzydłami.

Klipsy przeznaczone są do profili okiennych: Aluplast, Avantgarde, Bluevolution, Decco, Deceuninck, Gealan, Inoutic, Kbe, Kömmerling, Rehau, Salamander, Schüco, Trocal oraz Veka.

Do tych profili okiennych wykonujemy również podkładki systemowe.

Klipsy najazdowe, ślizgi najazdowe

Kości zgrzewne

Kości zgrzewne wzmacniają naroża w profilach PVC. W ofercie posiadamy również specjalny klucz montażowy.

              Kość-zgrzewna-AWAX        Klucz-montażowy-do-kości-zgrzewnych

Materiał PVC, z którego są wykonane gwarantuje trwałe połączenie zgrzewanych naroży i ich wytrzymałośc. Umieszczenie we wzmocnieniu jest sprawne i precyzyjne, dzięki funkcjonalnej konstrukcji kości.

Kości zgrzewne

Łopatki do szklenia okien

Łopatka do szklenia ułatwia zaklinowanie pakietu szybowego podkładkami dystansowymi. Zapobiega uszkodzeniu szyby oraz listew przyszybowych podczas ich podważania i podnoszenia. Narzędzie obowiązkowe dla każdego szklarza i montażysty. 

Łopatki-do-szklenia-AWAX

Produkujemy łopatki ze specjalnie przygotowanego tworzywa sztucznego lub z drewna. Oba materiały cechuje solidność a funkcjonalny kształt zapewnia sprawność montażu lub korekty przeszklenia.

Istnieje możliwość zamówienia łopatek z logiem firmy klienta, lub innym napisem. W tym celu zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sprzedaży.

 

Łopatki do szklenia okien

Kliny i podkładki montażowe

Niezbędne artykuły dla montażystów stolarki budowlanej i nie tylko.

Trzy rodzaje klinów montażowych (ustalających), podkładki montażowe z otworem oraz specjalne podkładki pod duże obciążenia (klocki podporowe).

 

Dodatkowo w sklepie internetowym znajdziesz zestawy dla montażystów, m.in:

 

–zestaw klocków podporowych o różnych grubościach

–zestaw klinów montażowych o różnych rozmiarach

 

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna – www.awax.pasaz24.pl 

 

 

     Klin-montażowy-S-M-L-AWAX    Podkładka-montażowa-z-otworem-AWAX

 

Podkładki służą do precyzyjnego poziomowania w trakcie montażu, dlatego dysponujemy wieloma rozmiarami i grubościami, które dzięki ich antypoślizgowej powierzchni można ze sobą łączyć.

Kliny i podkładki montażowe

Elementy dystansujące

Elementy dystansujące służą do niwelowania nierówności podłoża. Poprzez swój charakterystyczny kształ przypomniający literę "U" ułatwiają montaż i poziomowanie fasad, tarasów, drzwi, okien i innych elementów stolarki budowlanej.

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna –  www.awax.pasaz24.pl 

  Podkładka-dystansowa-U-diskoklick-AWAX Podkładka-dystansowa-U-diskoklick-AWAX  Podkładka-dystansowa-U-euroklick-AWAX

 

Podkładki "U" można stosować w dowolnych kombinacjach grubości od 1 mm do 5 mm, a ich specyficzny kształt powoduje, że łatwo używa się ich również, gdy element jest już wstępnie przykręcony.

Nowością w naszej ofercie są podkładki pod listwy startowe dostępne w aż w ośmiu różnych grubościach.

Elementy dystansujące

Narożniki ochronne pod taśmy spinające PP

Narożnik z bolcem 40 gwarantuje nieprzemieszczanie się narożnika po krawędziach kartona, w który wbija się za pomocą bolca. Rozmiar skrzydła 40x40mm

Narożnik łamany 40 pasuje do każdego typu ładunków, ponieważ jest w stanie przybrać dowolny kąt rozwarcia. Rozmiar skrzydła 30x40mm

Narożnik z otworem 50 ma możliwość zaklinowania w nim taśmy spinającej do 20 mm. Rozwiązanie to gwarantuje stabilność narożnika. Rozmiar skrzydła 50x50mm

 Sklep internetowy sprzedaż detaliczna – www.awax.pasaz24.pl

 

 narożnik-pod-taśmy-spinające-pp-AWAXnarożnik-pod-taśmy-spinające-PP-AWAXNarożnik-pod-tasmy-spinajace-pp-AWAX

Narożniki ochronne pod taśmy spinające PP

Pozostałe artykuły

Artykuły do transportu okien: uchwyty w formie paskow do transportu okien PVC i drewnianych o różnych długościach, narożniki zabezpieczające pod taśmy spinające czy niezawodne blokady okuć wykonane z tworzywa sztucznego.

W ofercie posiadamy również łaczniki słupka, łączniki piórowe (listwy piórowe) a także specjalne podkładki do okien skandynawskich.

Pozostałe artykuły

Sprzedaż detaliczna

Nasza oferta dla klientów indywidualnych: 

awax-sklep-internetowy

www.awax.pasaz24.pl

Sprzedaż detaliczna