Aktualności

AWAX PLAST W RANKINGU GAZELE BIZNESU 2018 

Firmie Awax Plast zostanie przyznana po raz pierwszy Gazela Biznesu – prestiżowy tytuł dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Ranking przygotowywany jest przez wywiadownie gospodarczą Coface Poland na zlecenie Pulsu Biznesu. 

Wyróżnienie za rok 2018 trafia do firm, które przez trzy lata z rzędu (2015,2016,2017) stale zwiększają obroty i odnotowywują nieprzerwany wzrost przychodów ze sprzedaży.

Gazela biznesu 2018 dla Awax Plast

Ranking w formie kilkusetstronnicowego raportu zostanie opublikowany w ostatnim tygodniu grudnia przez Puls Biznesu. Wyniki bedą też dostępne na stronie gazele.pl

  

OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO Z ASORYMENTEM DETALICZNYM 

Z uwagi na rosnącą popularność naszych produktów i prężnie rozwijający się rynek postanowiliśmy stworzyć ofertę dla klientów idnywidualnych, którzy chcieliby kupić nasze produkty w ilościach detalicznych.

Zestawy, komplety a także pojdyńcze sztuki są konfekcjonowane i wysyłane szybko i sprawnie. Zakres elementów będzie stale zwiększany i dostosowywany do potrzeb klientów.

 Akcesoria do montażu okien

 

 

DIAMENTY FORBESA 

18 kwietnia 2018 roku w Katowicach firma Awax Okna otrzymała diament Forbesa. Nagroda ta przyznawana jest przez miesięcznik Forbes najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

W województwie Śląskim do trzech kategorii rankingu zakwalifikowało się 147 firm. Kategorie dzieliły laureatów według przychodów firm: od 5 do 50 mln zł, od 50 do 250 mln zł i powyżej 250 mln zł. Zestawienie Diamenty Forbesa przygotowywane jest przez pioniera w analizie i wykorzystywaniu danych w Europie - Bisnode Polska, który współpracuję z Forbesem od 11 lat.

Analitycy posługiwali się średnią ważoną metody majątkowej i dochodowej, czyli tak zwaną metodą szwajcarską. Metoda ta mocno zaznacza zdolnośc przedsiębiorstwa do generowania dochodów oraz bierze pod uwagę aspekt wartości majątku. Zakwalifikowanym do rankingu firmom przyznawany jest pozytywnym rating wiarygodności. Muszą one posiadać również dodatni wynik finansowy, wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami.

Prowadzący gale Roman Młodkowski

Gala diamenty Forbesa

Zdjęcia - Agata Dąbrowska/redakcja Forbes

https://www.forbes.pl/diamenty-forbesa